infoirmare

Schimb de experienta; Legislatie, regulamente, utile.
adrianS
junior
junior
Mesaje: 279
Membru din: 09 Mai 2015, 18:43

infoirmare

Mesaj de adrianS » 10 Sep 2015, 06:09

Domnule Admin
Va adresez prezenta informare si va rog cu respect sa constatati ca sunt in mod repetat supus la o defaimare si atac la persoana din partea numitului utilizator Traiansoare care inscris din data de 28 Decembrie nu a lansat decat trei mesaje din care deja au fost in parte sterse -ultimul fiind emis in data de 9 Septembrie a.c. -mesaje scrise in stilul celor de mai sus.
Ori se pare ca dansul s-a inscris pe acest Forum doar in acest scop -ceea ce contrazice in mod flagrant Regulamentului de functionare.
Va rog deci sa dispuneti retragerea dreptului de colaborator al persoanei Traiansoare pentru ca dansul este inscris aici fara o alta contributie ci doar cu scopul de a realiza fara nici un motiv un atac la persoana mea.
Cu stima deosebita

traiansoare
utilizator
utilizator
Mesaje: 3
Membru din: 28 Dec 2014, 20:34

Mesaj de traiansoare » 10 Sep 2015, 13:04

Cititi asta http://pro-didactica.ro/forum/index.php ... 8&ID=53845 si apoi o sa va spun cine este, pe acest forum, equilibra665...

adrianS
junior
junior
Mesaje: 279
Membru din: 09 Mai 2015, 18:43

Mesaj de adrianS » 10 Sep 2015, 18:33

Buna ziua
Eu astept rezolvarea din partea domnului Admin.
Asemenea intrusi care se ocupa de probleme care nu ii privesc si fac in acest fel atac la persoana mea si care se erijeaza in a trambita dreptatea fara a avea acest drept trebuiesc neintarzaiat inlaturati din SITE.
Nu doresc in nici un fel sa incurajem felul in care intelege domnia sa se transforme in justitiarul unor probleme care nu sunt de competenta dumnealui incalcand in acest fel cu sau fara voie un Regulament de functionare.
Cu aceasta ocazie il putem intreba care este contributia dumnealui la acest SITE-in afara de functia de justitiar nerecunoscuta oficial?
Ca din luna Decembrie de cand a binevoit sa se inscrie eu nu cunosc ca ar fi avut vreo contributie stiintifica.
Dar daca totusi doreste ceva in afara de rezolvarea de probleme sau altele asemenea de ce nu se adreseaza acolo unde trebuie si violeaza spatiul dedicat acestor rezolvari?
Cu deosebit respect

gigelmarga
profesor
profesor
Mesaje: 1532
Membru din: 21 Oct 2014, 11:31

Mesaj de gigelmarga » 10 Sep 2015, 21:17

Aş avea şi eu ceva de spus despre equilibra665, sau numeroasele sale nume alias. Dacă într-adevăr adrianS este aceeaşi persoană...(ceea ce, analizând reacţia, pare plauzibil). Poate eu nu voi fi acuzat că am prea puţine postări :)

Avatar utilizator
ex-admin
profesor
profesor
Mesaje: 1264
Membru din: 25 Ian 2007, 00:29

Mesaj de ex-admin » 11 Sep 2015, 12:50

Nu am motive sa il exclud pe traiansoare ci am motive sa ii multumesc.

Cercetand problema, mai ales pe pro-didcatica, am inteles ce treaba jenanta facea equilibra665. Si, am suficiente indicii sa cred ca adrianS este aceeasi persoana cu equilibra665.

Daca isi va da seama de penibilul (nu am zi "penalul" desi dincolo de lipsa de onoare razbate si o unda de escrocherie) situatiei in care se afla, adrianS ar trebui sa isi ceara scuze (nu lui traiansoare ci celor utilizatori care, de buna credinta, l-au ajutat la problemele postate) sau macar sa taca. Deocamdata nu il exclud pentru ca nu-i va fi greu sa isi faca alt cont dar ma gandesc la o reorganizare a forumului care sa nu mai permita astfel de situatii.

adrianS
junior
junior
Mesaje: 279
Membru din: 09 Mai 2015, 18:43

Mesaj de adrianS » 11 Sep 2015, 14:22

La raison du plus fort est toujours la meilleure.

Avatar utilizator
ex-admin
profesor
profesor
Mesaje: 1264
Membru din: 25 Ian 2007, 00:29

Mesaj de ex-admin » 20 Sep 2015, 08:14

adrianS scrie:La raison du plus fort est toujours la meilleure.
Lasati fabulele si limba franceza, vedeti ce faceti cu onoarea!

Scrie răspuns